Impreza Integracyjna Clubgarage

5 pomysłów na naprawdę udaną imprezę integracyjną w Katowicach

5 pomysłów na naprawdę udaną imprezę integracyjną w Katowicach

Impreza integracyjna w Katowicach to dla jednych wyjątkowa okazja, której nie mogą się doczekać, a dla innych niepotrzebne wydarzenie, w którym po prostu wypada uczestniczyć. Istnieją jednak sposoby na zorganizowanie spotkania integracyjnego, na które każdy będzie miał ochotę się wybrać, a już na pewno, które wszyscy będą miło wspominać. Wystarczy wcielić w życie kilka pomysłów, które przedstawimy w dzisiejszym wpisie!

Impreza integracyjna z motywem przewodnim

Nieistotne, czy organizujesz przyjęcie dla pracowników firmy, dla stowarzyszenia, czy dla innej grupy ludzi, którzy powinni się lepiej poznać. Motyw przewodni, czyli inaczej mówiąc impreza tematyczna, to znakomity sposób na stworzenie niebanalnego, emocjonującego i zabawnego wydarzenia. Tematów takiego spotkania może być bardzo dużo – od balu przebierańców, przez motywy świąteczne, aż po inspirację tym, czym się zajmujecie. Może to być również wybrany kolor, motyw muzyczny, filmowy, czy bajkowy.

Konkursy, quizy i nutka rywalizacji integrują jak nic innego

A może by tak zagrać w familiadę? Albo kalambury? Każda tego typu zabawa dostarczy wszystkim sporo śmiechu, a do tego pobudzi kreatywność. Świetnym pomysłem jest również gra w kręgle, bilard lub darta, podczas których każdy ma okazję się wykazać i zdobyć cenne punkty dla swojej drużyny. Nic tak nie jednoczy ludzi, jak wspólny cel. Można pokusić się także o zorganizowanie konkursu talentów lub quizu z wiedzy ogólnej bądź z wybranej tematyki, np. o firmie, w której pracujecie.

Na imprezie integracyjnej śpiewać każdy może

Może nie każdy potrafi, ale z pewnością każdy lubi śpiewać. Impreza integracyjna jest zatem doskonałą okazją, by dać możliwość wszystkim jej uczestnikom wykazać się na płaszczyźnie wokalnej. Może to być tradycyjne karaoke, konkurs, w którym trzeba dośpiewać brakującą część utworu lub zawody w tworzeniu piosenki na wybrany temat. Takie zabawy pozwalają się bardziej otworzyć przed kolegami i koleżankami, a także zapewniają mnóstwo rozrywki.

Taneczna integracja

Zabawa taneczna jest częstym zjawiskiem na imprezach integracyjnych w Katowicach. Można pójść jednak o krok dalej i na przykład zorganizować naukę tańca lub pokazy – salsy, bachaty, bollywood show, czy cancana. Po takim pokazie warto dać uczestnikom spotkania szansę wykazania się w danym stylu tanecznym – niektórzy zapewnią sporo śmiechu, inni zaskoczą swymi umiejętnościami, ale na pewno wszyscy będą świetnie się bawić.

Bruderszaft to podstawa integracji

Nawet jeśli uczestnicy imprezy integracyjnej są już ze sobą „na ty”, to nie znaczy, że nie mogą ponownie się sobie przedstawić, lecz tym razem trochę w inny sposób. Podczas takiej zabawy można zaproponować gościom, by się sobie przedstawiali nie imieniem, a np. ulubionym zwierzęciem, potrawą, hobby, czy tytułem filmu i przez chwilę o tym porozmawiali. Taki bruderszaft na nowo można połączyć z promocją regionalnego piwa lub degustacją wina. Poznawanie nowych smaków plus poznawanie na nowo kolegów i koleżanek to znakomite połączenie.

Każdy z tych pomysłów, a nawet wszystkie na raz, można zrealizować na imprezie integracyjnej w katowickim klubie Garage. Wystrój i oferta naszego lokalu z pewnością zachęcą wszystkich uczestników nie tylko do integrowania się ze sobą, ale i do korzystania ze wszystkich form rozrywki zapewnionych przez organizatorów. Naszym gościom zapewniamy niepowtarzalny klimat, obsługę na najwyższym poziomie oraz znakomite zaplecze techniczne – sprzęt audio, nagłośnienie, oświetlenie. 8 torów do kręgli, 15 stołów bilardowych, duży parkiet, scenę oraz 400 miejsc siedzących znajdujących się w naszym klubie, to z całą pewnością wystarczający punkt wyjścia do zorganizowania idealnego przyjęcia. Jeśli dodamy do tego udogodnienia w postaci klimatyzacji, darmowego wi-fi i smoking zone, możemy być pewni, że każdy uczestnik spotkania będzie zadowolony. Ponadto zapewniamy DJ’a oraz szeroko rozbudowane menu, w którym coś dla siebie znajdą nawet najbardziej wymagający smakosze.

Chętnie pomożemy Wam w organizacji imprezy integracyjnej wszech czasów!

© 2018 Club Garage. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie strony Hasztag. Marketing EM

Regulamin Klubu Garage

Search