Wieczór Kawalerski i Panieński w Club Garage - ostatni wieczór singla!

Zanim zaczniemy nowy etap, należy godnie i hucznie pożegnać swoje dotychczasowe życie. Najlepiej zrobić to z nami w Club Garage :)

Organizujemy niezapomniane wieczory kawalerskie i panieńskie lub coraz bardziej popularne wspólne wieczory kawalersko-panieńskie!
Gwarantujemy oryginalność i świetną zabawę! Mamy w zanadrzu bardzo bogatą ofertę tematyczną - scenariusze imprez panieńskich i kawalerskich, przebrania i gadżety, zabawy, gry, konkursy z nagrodami (vouchery do Club Garage, puchary, firmowe skrzynie z alkoholem).

Jeżeli lubicie rywalizację możemy wpleść w wieczór kawalerski/panieński turniej bilardowy, bowlingowy lub dartowy. Dla tych z żyłką hazardzisty mamy stoły do gry w ruletkę amerykańską, Black Jacka’a, Pokera, Pokera Texas Holdem, gra w kości - wszystko z możliwością wynajmu profesjonalnego krupiera!

W swojej ofercie mamy także quiz night, imprezy z DJ, karaoke, karaoke live (impreza karaoke z zespołem na żywo), naukę tańca (salsa, bachata, cha cha cha, merenque), wine tasting. Możemy także zorganizować imprezę kawalerską/panieńską zgodnie z Twoim pomysłem - pamiętaj, że dla nas niemożliwe nie istnieje :)
Całość imprezy może uwiecznić nasz profesjonalny fotograf. Oferujemy foto relację z imprezy oraz sesję zdjęciową wraz z obróbką zdjęć.
Dysponujemy także szeroką ofertą menu oraz menu dodatkowego na imprezy okolicznościowe (m.in. zimna płyta, przekąski, ciasta) - zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie Club Garage.
Szczegółowe informacje i zapytania prosimy kierować do naszego menagera ds. eventów pod nr tel. 502-483-920 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zorganizuj z Clubem Garage swój wymarzony wieczór kawalerski i wieczór panieński w Katowicach!

 

kawalerski katowice

© 2018 Club Garage. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie strony Hasztag. Marketing EM

Regulamin Klubu Garage

Search