Kręgielnia dla dzieci w Katowicach

Idealna rozrywka dla dzieci? Kręgle! Rodzinnie lub ze szkołą - to zawsze świetna zabawa.

W Clubie Garage pomyśleliśmy również o najmłodszych amatorach gry w kręgle. To doskonała forma aktywności fizycznej dla młodych osób! Zachęcamy do niej zarówno rodziny, jak i szkoły. Gra w kręgle na zajęciach wychowania fizycznego cieszy się coraz większą popularnością. Dlaczego? Ponieważ doskonale sprzyja integracji i zdrowej rywalizacji, ale przede wszystkim ma pozytywny wpływ na koordynację wzrokowo – ruchową i ćwiczy precyzję.

Kręgle dla dzieci

 W Clubie Garage zadbaliśmy o wszystko, co potrzebne, aby maluchy świetnie się bawiły. Lżejsze kule, dostępne mniejsze obuwie, dwa specjalne tory przystosowane dla dzieci - to wszystko sprawia, że dziecko na kręgielni czuje się pewnie siebie i komfortowo. O ich świetnej zabawie świadczą wielokrotne powroty do nas. Małym nowicjuszom pracownik kręgielni tłumaczy zasady. Dzieci mogą grać pojedynczo lub drużynowo. Można u nas spotkać nie tylko rodziny, ale organizowane są wyjścia w ramach WF-u, a także półkolonie w lato i w ferie zimowe. Jeżeli tylko szkoła sobie zażyczy, możemy zorganizować dla dzieci turnieje szkolne z wręczaniem nagród zawodnikom. Jednak największym powodzeniem cieszy się organizacja urodzin dla dzieci w kręgielni. Na życzenie solenizanta klub zorganizuje animatora, a wraz z nim skręcanie zwierząt z balonów, gry ruchowe, malowanie twarzy, występ klauna...
Dzięki nam Twoje dziecko poczuje się wyjatkowo! Przyjęcia dla dzieci organizujemy 7 dni w tygodniu, zapewniając kompleksową obsługę przyjęcia. Wiemy, jak ciężka potrafi być organizacja imprezy urodzinowej i imieninowej dla dzieci, dlatego chętnie zdejmiemy z Waszych barków to wyzwanie. Jeżeli nie masz pomysłu na organizację półkolonii w Katowicach - zadzwoń! Wspólnie zaplanujemy czas dla najmłodszych :)
 
kręgielnia dla dzieci Katowice

© 2018 Club Garage. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie strony Hasztag. Marketing EM

Regulamin Klubu Garage

Search