Lato w Katowicach - Kręgle, bilard, zabawa

Zastanawiacie się jak spędzić letni czas w Katowicach? Przedstawiamy propozycje z których można wybrać atrakcje na wolne dni!

 

Wakacje tuż, tuż, a Wy poszukujecie pomysłu, jak je spędzić w Katowicach? Nasz klub bilardowy i muzyczny Garage zaprasza wszystkich - niezależnie od wieku - do sprawdzenia swoich sił na kręgielni oraz w grze w bilard. Czeka na Was 8 torów bowlingowych (w tym 2 dla dzieci), 15 profesjonalnych stołów bilardowych oraz 2 snookery.

W weekendowe gorące wieczory Club Garage będzie jeszcze bardziej rozgrzewał atmosferę imprezami z DJ-em (start 21.00, wstęp free, door selection). A wszytko to na powierzchni ok 2000m2, ponad 400 miejsc siedzących, 3 bary, a dla spragnionych i głodnych - doskonała kuchnia!

Klub bilardowy i kręgielnia czynne są codziennie od godz.12.00. do 24.00. (w pt i sob do 2.00.) .

Rezerwacje pod numerem 32 781 08 80, w g.12:00-24:00

© 2018 Club Garage. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie strony Hasztag. Marketing EM

Regulamin Klubu Garage

Search