Sylwester w Katowicach

Zapraszamy na tegoroczną Imprezę Sylwestrową w Katowicach do CLUBU GARAGE, kultowego klubu, położonego w samym sercu Katowic, przy ul. Dąbrówki 10.

Zeszłoroczna impreza była niesamowita, dlatego również podczas tegorocznego sylwestera nie może Was zabraknąć w naszym klubie. Zapraszamy wszystkie osoby pełnoletnie - nie ważne czy przyjdziecie jako duża zorganizowana grupa, para, czy jako single.

Zapraszamy 31.12 już od godziny 20:00. O tej godzinie otwieramy klub i rozpoczynamy najlepszą i ostatnią imprezę w 2019 r., a pierwszą w 2020 r. 

Każdy z gości będzie mieć zapewnione miejsce siedzące - przy zakupie biletu prowadzona będzie ich rezerwacja, dzięki której będą mogli Państwo bawić się i usiąść w gronie swoich znajomych. Ale to nie wszystko - w cenie biletu gwarantujemy bilard gratis oraz lampkę szampana o północy. Muzyczną ucztę tradycyjnie zapewni Nam Dj RQ. Czeka na Was szeroki repertuar zarówno polskich i zagranicznych przebojów, wspólne odliczanie w oczekiwaniu na Nowy Rok, a także życzenia noworoczne. 

Bilety: Cena wstępu na imprezę sylwestrową wraz z miejscem siedzącym - 50 zł. Bilard gratis - wymagana rezerwacja.

REZERWACJA: 32 781 08 80

plakat sylwester 2020

© 2018 Club Garage. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie strony Hasztag. Marketing EM

Regulamin Klubu Garage

Search