Sylwester 2019/2020 w Katowicach

Nie ma lepszego miejsca niż Club Garage, do spędzenia tej jednej, magicznej nocy. Rozpocznij z nami kolejny, niesamowity rok!

Zeszłoroczny Sylwester organizowany w Clubie Garage był strzałem w dziesiątkę. To była niezwykła, szampańska zabawa, za co ponownie Wam dziękujemy! To przekonało nas, że organizacja kolejnego Sylwestra w Clubie Garage jest dobrym pomysłem. Jesteśmy przekonani, że tegoroczna impreza będzie jeszcze bardziej atrakcyjna pod względem muzycznym i wizualnym, a zadba o to niezawodny DJ RQ.

Dlatego, jeśli wciąż nie macie planów na nadchodzącego Sylwestra 2019/2020, to najlepsza zabawa czeka na Was w Clubie Garage w Katowicach, przy ul. Dąbrówki 10!

Zapraszamy wszystkie osoby pełnoletnie - z przyjaciółmi, rodziną, partnerem i samotnie! Zapraszamy 31.12 już od godziny 20:00. 

Każdy z gości będzie mieć zapewnione miejsce siedzące - przy zakupie biletu prowadzona będzie ich rezerwacja, dzięki której będziecie mogli bawić się i usiąść w gronie swoich znajomych. Ale to nie wszystko - w cenie biletu gwarantujemy bilard gratis oraz lampkę szampana o północy. Muzyczną ucztę tradycyjnie zapewni Nam Dj RQ. Czeka na Was szeroki repertuar zarówno polskich i zagranicznych przebojów, wspólne odliczanie w oczekiwaniu na Nowy Rok, a także życzenia noworoczne. 

Bilety: Cena wstępu na imprezę sylwestrową wraz z miejscem siedzącym - 50 zł. Bilard gratis - wymagana rezerwacja.

REZERWACJA: 32 781 08 80

 

plakat sylwester 2020

© 2018 Club Garage. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie strony Hasztag. Marketing EM

Regulamin Klubu Garage

Search