Turnieje bowlingowe w Katowicach

Zapraszamy na turnieje bowlingowe w Club Garage! Świetna zabawa, emocje, rywalizacja! Zmierz się z przyjaciółmi w kręgle!

W naszej kręgielni oddajemy Wam do dyspozycji 8 torów bowlingowych – możecie je wynajmować pojedynczo lub dla większych grup jest możliwość wynajęcia całości na wyłączność.

Wyzwij na pojedynek znajomych i rodzinę i zmierzcie się na kręgle w Club Garage! Możecie zagrać o kolejkę kolorowych drinków z naszego baru czy zimne piwo w te upalne dni – możecie stoczyć bój o wszystko lub po prostu świetnie się bawić i rywalizować. Emocje gwarantowane!

Udział w turnieju mogą wziąć także dzieci – dysponujemy dwoma torami bowlingowymi, które zostały przygotowane z myślą o naszych najmłodszych gościach. Zapraszamy zatem na rodzinne turnieje - rodzice kontra dzieci – przegrany stawia Wielki Puchar Lodów :)

W naszym klubie można także wynająć profesjonalnego prowadzącego Wasz turniej bowlingowy. Prowadzący wyjaśni zasady gry, będzie podkręcał atmosferę, poprowadzi cały turniej, a na koniec ogłosi zwycięzców. Koszt wynajmu osoby prowadzącej turniej bowlingowy to 150,00 zł/godz. + koszt wynajmu torów.

Serdecznie zapraszamy!

Rezerwacje torów bowlingowych pod numerem telefonu: 32 781-08-80

 

kregle katowice

© 2018 Club Garage. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie strony Hasztag. Marketing EM

Regulamin Klubu Garage

Search