Wieczór kawalerski w Katowicach

Przeczytaj o pomysłach na wieczór kawalerski i spraw, by był on niezapomniany!

Wieczór kawalerski Katowice

Czeka Cię organizacja wieczoru kawalerskiego w Katowicach? Sam dobrze wiesz, jak duża odpowiedzialność spoczywa na Twoich barkach :) Przede wszystkim, jeśli jesteś świadkiem, dowiedz się, jakie oczekiwania i marzenia względem tego wieczoru ma Pan Młody. W końcu to Jego wieczór i to on powinien się najlepiej bawić. Zanim jednak przejdziesz do rozmowy, podpowiemy Ci, co mógłbyś zasugerować Panu Młodemu w ramach dobrej zabawy.

Pomysły na wieczór kawalerski

Faceci lubią wspólnie spędzać czas na wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej - szczególnie jeśli w grę wchodzi rywalizacja. Możliwości jest mnóstwo, z obserwacji wiemy, że to właśnie bilard i kręgle wiodą prym w wybieranych zawodach. W Clubie Garage, podczas turnieju bilardowego i kręgalskiego, można nawet zatrudnić profesjonalnego sędziego. Jeżeli marzy Wam się bardziej wyszukana rozrywka, możecie zagrać w pokera lub w ruletkę. Jeżeli imprezę chcecie uświetnić obecnością Pani i striptizem to nasz VIP ROOM posiada do tego odpowiednie przygotowanie ;) 

Klub na wieczór kawalerski

Kiedy już wybierzecie odpowiednią dla siebie aktywność czas na wybór klubu, w którym świętować będziecie "ostatni wieczór wolności" Waszego przyjaciela, czas na wybór klubu na wieczór kawalerski. Jeżeli opcja posiadówki w domu nie jest dla Was, to ruszajcie na całonocną imprezę w najlepszym klubie w Katowicach - Club Garage. Specjalnie na takie okazje w naszym klubie znajduje się VIP ROOM - to tutaj będziecie mogli zaaranżować różne zabawy - od typowo "przed małżeńskich", aż po te typowo męskie. Możecie sprawdzić jego wiedzę o przyszłej małżonce, sprawność fizyczną na "milion pompek", mocną głowę na rosyjskiej ruletce czy wódką i spirytusem. Jesteśmy przekonani, że wraz z częstotliwością odwiedzin w VIP ROOMIE naszego barmana Wasza kreatywność będzie wzrastać.

A jeśli już mowa o.....

Alkohol na wieczorze kawalerskim

Na tej imprezie nie powinno go zabranąć i raczej na pewno nie powinno go być też mało. Warto wcześniej ustalić, jaki alkohol będziecie chcieli spożywać - u nas nie zabraknie Wam niczego - od wódki, whyski, przez szampana, kolorowe drinki i shoty. W naszym VIP ROOM'ie wszystko będzie przygotowane tylko dla Was, dzięki temu wychodząc na salę z parkietem, nie musicie się o nic obawiać. Ale nie tylko alkoholem mężczyzna żyje :) Warto pomyśleć również o przekąskach i jedzeniu -  Club Garage gwarantuje świetne menu podczas wieczoru kawalerskiego. 

 

Wieczór kawalerski można spędzić na tysiąc sposobów - ważne, by zabawa odpowiadała każdemu, a w szczególności Panu Młodemu. Dlatego wieczór kawalerski w klubie jest jedną z najlepszych propozycji - tutaj można wiele!

Dajcie nam znać, czego oczekujecie, a my sprawdzimy, co możemy dla Was zrobić!

 

 

 

© 2018 Club Garage. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie strony Hasztag. Marketing EM

Regulamin Klubu Garage

Search