Wieczór kawalerski? Tylko w Clubie Garage!

Przed powiedzeniem sobie sakramentalnego „tak!” warto jest uczcić zostawianą za sobą wolność dobrą imprezą. Nie zawsze jest to łatwe zadanie – z pomocą w organizacji wieczoru kawalerskiego i panieńskiego przychodzi Club Garage Katowice!

Szukasz inspiracji? Może brak Ci pomysłów i uważasz że wszystko już zostało zrobione? Zagwarantujemy oryginalne pomysły na imprezę dla niej i dla niego lub wspólnie dla Was obojga na imprezie łączonej. Dobierzemy stroje, zorganizujemy gry, zabawy oraz konkursy z nagrodami (vouchery do Club Garage, firmowe skrzynie z alkoholem, puchary). Możesz nawet nie kiwnąć palcem a przeżyjesz najlepszą imprezę swoje życia :)

Mówią, że "to co się stało w Vegas zostaje w Vegas". Jeśli chcesz poczuć się jak ekipa z filmu „Kac Vegas” to Club Garage oferuje stoły do gry w ruletkę, Black Jacka, Pokera w różnych odmianach i grę w kości. Wszystko prowadzone przez profesjonalnego krupiera. Oczywiście żaden wieczór kawalerski/panieński nie odbyłby się bez zaciętej rywalizacji, dlatego możecie w końcu dowiedzieć się, kto jest najlepszy i czy będą to przyszła panna młoda lub pan młody rozgrywając partie w billarda, darty albo zbijając kręglę na torze bowlingowym.

Dla bardziej ruchliwych proponujemy kursy taneczne a dla lubiących gimnastykę mózgu quiz night. Oprócz tego imprezy z Djem czy też oraz wine tasting. Wszystkie te możliwości są dostępne dla Was, a jeśli macie swój własny pomysł na doskonały wieczór kawalerski/panieński w Katowicach to zrobimy wszystko co w naszej mocy aby go spełnić :)

Wspomnienia z wieczoru uwieczni nasz fotograf który po wszystkim przygotuje Wam album na pamiątkę.

Oprócz tego wszystkiego oferujemy Wam również bogate menu na imprezy okolicznościowe – wszystkiego dowiecie się zaglądając na stronę Club Garage.

© 2018 Club Garage. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie strony Hasztag. Marketing EM

Regulamin Klubu Garage

Search