Gdzie zorganizować wigilię firmową w Katowicach?

Święta tuż za rogiem a Ty nadal nie masz pomysłu na to gdzie zorganizować firmową wigilię dla swoich pracowników? Wybór miejsc jest duży, ale nie każdy może pochwalić się tak zróżnicowaną ofertą i usługami tak wysokiej jakości jak Club Garage Katowice.

Jeżeli chcesz, aby Twoi pracownicy poczuli zbliżające się święta w komfortowej atmosferze i w wyjątkowym wnętrznu pamiętaj o odpowiednio zastawionym stole, dobranych do chwili atrakcjach oraz upewnij się czy grupa chce spotkać się w małym gronie czy też zaprosić swoje rodziny lub przyjaciół. Ważne jest również, aby wiedzieć na początku czy spotkanie ma się odbyć w tradycyjnym stylu czy bardziej nowoczesnym. Tak czy inaczej spotkanie wigilijne to doskonała okazja do zbudowania relacji w firmowym gronie.

Najłatwiejszym rozwiązaniem jest zorganizowanie firmowej wigilii w biurze/miejscu pracy –  nie musisz się wtedy martwić o terminy. Jeśli natomiast zależy Ci na atmosferze i dobrym samopoczuciu Twoich pracowników to minimalnym wysiłkiem możesz zapewnić im świetnie spędzony czas w profesjonalnie przygotowanym miejscu. Popularnym sposobem takiego przygotowania firmowej wigilii jest podzielenie jej na część biurowo – klubową: pierwsza część odbywa się na miejscu, w biurze a następnie przenosi do klubu/restauracji. 

Jeżeli Twoi pracownicy lubią rozrywki typu bilard lub kręgle, a niektórzy preferują spokojny obiad, ale nie chcą się przemieszczać w trakcie to w Clubie Garage zapewnimy Ci te dwie rzeczy w jednym miejscu dlatego nie musisz rozdzielać przyjęcia na dwa kluby.

 

Nasza szeroka oferta jest szeroka i zadowoli każe potrzeby:

  • Biesiada wigilijna: tutaj stawiamy na jedzenie oraz zadowolenie pracowników różniących się wiekiem oraz upodobaniami. Przygotujemy dania zarówno nowoczesne jak i tradycyjne.
  • Impreza taneczna: doskonałe połączenie z biesiadą wigilijną które pomoże spalić kalorie spożyte wcześnie przy stole :)
  • Spotkanie wigilijne z dziećmi: niektórzy chcą spędzić swoją firmową wigilię z dziećmi dlatego zapewniamy dla najmłodszych dziecięcy tor do gry w kręgle oraz specjalne menu dla dzieci.

Coraz bardziej popularne na imprezach staje się wspólne obdarowywanie prezentami w formie wymiany prezentów: pracownicy kupują prezenty za ustaloną z góry cenę i losową je wybierają. Niektóry firmy natomiast pragną same o to zadbać w formie kuponów prezentowych, koszy z niespodziankami czy gadżetów biznesowych. Na czasie jest również składanie datków na fundacje charytatywne przez pracowników zamiast dawania sobie prezentów.

Bardzo ważne jest żeby pamiętać o odpowiedniej formie zaproszeń na Waszą wigilijną kolację. Warto pamiętać przy tym czy chcecie oprócz swoich pracowników zaprosić również osoby towarzyszące. W przypadku wigilii firmowej wystarczy zaproszenie drogą mailową w której podasz godzinę i miejsce oraz poinformujesz o formie imprezy oraz odpowiednim stroju. Dobrze jest takie zaproszenie wysłać około 2 – 3 tygodni wcześniej aby wszyscy mogli się do niego odpowiednio przygotować.

W naszym klubie oprócz świetnego wystroju dopasowanego i niesamowitego klimatu będziecie mogli skorzystać z takich atrakcji jak bilard i kręgle. Możemy również zapewnić doskonałą muzykę graną przez DJa na żywo czy fotobudkę z gadżetami świątecznymi. Pomożemy Ci zorganizować najlepszą imprezę świąteczną!
© 2018 Club Garage. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie strony Hasztag. Marketing EM

Regulamin Klubu Garage

Search