Wine Tasting w Club Garage

Wine Tasting w Club Garage, czyli wieczór inny niż wszystkie 

Degustacja wina jest sztuką pobudzającą nasze zmysły. Podczas oceny trunku angażujemy wzrok, węch oraz smak. Delektujemy się winem i dogłębnie analizujemy jego skład, przenosząc się w miejsce jego pochodzenia…

Dla miłośników i pasjonatów wina oraz dla osób, które chcą przeżyć coś nowego i oryginalnego organizujemy w Club Garage w Katowicach wieczory Wine Tasting. Osoby zainteresowane tematyką i historią tego szlachetnego trunku mogą wziąć udział w prowadzonych przez nas degustacjach. Oferta jest zarówno dla osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych. Degustacje prowadzone są przez profesjonalnego sommeliera. O kosz wynajmu sommeliera zapytaj naszego managera. Podczas spotkania kosztujemy około siedmiu rodzajów wina w objętości min. 50 ml z jednego gatunku. Dodatkowo sommelier opowiada o danym winie, o jego historii, procesie produkcji oraz kraju pochodzenia. Przekazuje informacje jak poprawnie degustować alkohole, przedstawia pozycje dobre dla początkujących degustatorów oraz dla koneserów, zdradza także wskazówki jak wybierać wina, jak je przechowywać, jakie alkohole wybierać na prezenty oraz spotkania towarzyskie, a także  wiele innych przydatnych informacji.

Wine tasking jest wyjątkowym pomysłem na prezent dla bliskiej nam osoby. Jest to niezwykłe doświadczenie, które zostanie w pamięci na długo oraz wzbogaci nasz umysł o nowe doświadczenia i wiedzę.

 

Szczegółowe informacje i zapytania dotyczące Wine Tasting w Club Garage w Katowicach prosimy kierować do naszego menagera ds. eventów pod nr tel. 502-483-920 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

wine testing Katowice

© 2018 Club Garage. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie strony Hasztag. Marketing EM

Regulamin Klubu Garage

Search