Gdzie szukać pomocy w prowadzeniu firmy?

Jesteś właścicielem małego lub średniego przedsiębiorstwa?

Jeżeli w swojej firmie stawiasz na innowacyjność, mądrą oszczędność i wygodę to zatrudnienie Wirtulnej Asystentki będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

wirtualna asystentkaNatłok obowiązków sprawia, że ciężko Ci zdążyć ze wszystkim na czas? Dzięki pomocy wirtualnej asystentki w prosty i skuteczny sposób, możesz stale poszerzać potencjał biznesowy swojej firmy. Zdalna asystentka to nieoceniona pomoc w prowadzeniu strony internetowej i firmowego fanpage’a, tworzeniu strategii marketingowej, sprawach administracyjnych i informatycznych, a także podczas rekrutacji pracowników. To osoba, która cały trud organizacji szkoleń i warsztatów weźmie na swoje barki, a do tego przygotuje analizę rynku i diagnozę konkurencji.

Wirtualna asystentka - w czym pomaga?

Zdalna asystentka przy pomocy swoich specjalistów wesprze Cię w zakupach, organizacji wyjazdów, kupnie samochodu firmowego i doradzi w kwestii Twojego wizerunku osobistego. 

Wirtualna asystentka to także Twój osobisty Business Concierge. To usługi, dzięki którym zyskasz więcej wolnego czasu dla siebie i swoich bliskich – zrealizujemy dowolnie wybraną usługę: zajmiemy się organizacją czasu wolnego, rozrywkami, rezerwacją stolika w restauracji, apartamentu w hotelu, biletów, prywatnych lekcji jogi, wyszukamy idealne mieszkanie, samochód służbowy lub prywatny (leasing), pomożemy w załatwianiu codziennych obowiązków, zapewnimy samochód z kierowcą

Social Media, Marketing, e-Commerce - jak to zrobić?

Kompleksowo zajmujemy się projektowaniem nowoczesnych stron www, sklepów internetowych oraz blogów. Zajmujemy się również modernizacją istniejących już serwisów internetowych oraz administracją stron www. Wirtualna asystentka zadba o to wszystko. 

Pozycjonowanie- czym jest? 

Dokładna analiza strony Klienta, a także stron konkurencji. Sprawdzamy najbardziej opłacalne frazy kluczowe i tworzymy listę słów, które sprawią, że proces pozycjonowania będzie tańszy i skuteczniejszy
Opracowanie strategii pozycjonowania
Optymalizacja strony - kod, grafika oraz wiele innych czynników, które są skrupulatnie sprawdzane przez algorytm Google
Rozpoczęcie działań promocyjnych
Analiza wyników oraz monitoring przebiegu procesu pozycjonowania
Nadzór stabilności zdobytych pozycji

Do każdego Klienta i do każdej kampanii SEO podchodzimy indywidualnie. W naszym portfolio jest kilka firm ze śląska, m.in modelowanie ust śląsk, marketing dla biznesu oraz skup złomu katowice. Nasze działania sprawią, że Twoja witryna szybko znajdzie się na najwyższych pozycjach i pozostanie tam znacznie dłużej! 

 

© 2018 Club Garage. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie strony Hasztag. Marketing EM

Regulamin Klubu Garage

Search