Wieczór kawalerski w Katowicach – tylko w Clubie Garage!

Katowice to niekwestionowana imprezowa stolica Śląska. Na imprezowiczów czeka bogata oferta zróżnicowanych atrakcji.

 

klub muzyczny katowice

Najlepszy wieczór kawalerski w Katowicach? Tylko w Klubie Garaż!

To jeden z powodów, dlaczego Katowice są jednym z najpopularniejszych miast na organizację najbardziej wyjątkowej imprezy w życiu każdego przyszłego Pana Młodego. Chcesz, żeby planowany przez Ciebie, wieczór kawalerski przeszedł do historii i wspominany był jako jeden z najbardziej szalonych i niezapomnianych imprez z Waszym życiu?

W takim razie niech Twój wieczór kawalerski obfituje w nietuzinkowe pomysły, które zaskoczą wszystkich kumpli i Pana Młodego. Kawaler uwielbia rywalizację? Spraw, że poczuje się największym wygranym wieczoru! Profesjonalne stoły bilardowe oraz tory do gry w kręgle i bowling czekają na Was. Chcesz zafundować przyjacielowi „ostatni taniec wolności” ;) nic prostszego! Zmysłowy taniec w naszym VIP Roomie może okazać się strzałem w dziesiątkę.


Atrakcje na wieczór kawalerski w Katowicach

Klubową mapę Katowic znasz już na pamięć? A może jeszcze nie wiesz jaki klub w Katowicach jest godny polecenia? Poznaj najlepsze miejsce imprezowe od zupełnie innej perspektywy. Nasz VIP Room to doskonała propozycja na urozmaicenie wyjątkowego wieczoru kawalerskiego. Mieści on 30 Twoich przyjaciół i, jeśli tylko chcesz, zmysłową tancerkę.


Odkryj przepis na zupełnie nowy wymiar imprezy dzięki Garage Club.

gdzie wieczor <strong class=kawalerski katowice" width="400" height="600" />Zapewniamy profesjonalną oprawę muzyczną, własne zaplecze gastronomiczne i alkohol wedle życzenia. Masz pomysł na dodatkowe atrakcje podczas wieczoru kawalerskiego? Wasze ulubione drinki, DJ, catering, pokaz tańca, gry integracyjne, coś jeszcze bardziej pomysłowego? Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje! Dzięki nam zaimponujesz kumplom na długie lata.


 

© 2018 Club Garage. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie strony Hasztag. Marketing EM

Regulamin Klubu Garage

Search