Pomysły na wieczór panieński

Przedstawiamy Wam parę pomysłów na uatrakcyjnienie wieczoru panieńskiego.

Wieczory panieńskie i kawalerskie na stale zagościły w naszej kulturze organizacji ślubów. Wieczór panieński jest symbolicznym pożegnaniem się z beztroskim życiem panny i powitaniem małżeńskiej rutyny. Takie wydarzenie powinno być niezapomniane i zorganizowane z przytupem. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy zostawienie pomysłów na zabawę podczas wieczoru panieńskiego, które na pewno uświetnią Waszą zabawę. Można je zastosować zarówno w domu, przed wyjściem do klubu na rozgrzanie atmosfery, jak i w samym klubie.

 

Kto to powiedział?

Każda z Was, oprócz Panny Młodej, powinna otrzymać karteczkę, na której spisze najdziwniejszą, najśmieszniejszą lub najbardziej żenującą historię, która związana jest z przyszłą Panią Młodą. Jej zadaniem będzie odczytanie i odgadnięcie, która z Was napisała daną historię. Na karteczki warto przygotować specjalne pudełko - jeżeli na wieczorze panieńskim będziecie miały np. polaroida, to możecie zrobić pamiątkowe zdjęcie i przykleić je na pudełko. Będzie ono cudowną pamiątką dla Panny Młodej.

 

Koleżanek porady na przyszłość

W tej grze również posługujemy się karteczkami. Każda z Was na jednej karteczce zapisuje jedną poradę, którą chce Pannie Młodej udzielić na przyszłość. Porady mogą być absolutnie wszelakie - począwszy od tych łóżkowych "Zawsze zakładaj dobraną bieliznę", życiowych "Nigdy nie wychodź z domu zła" lub gospodarskich "Jeżeli chcesz uzyskać fajny kolor rosołu dodaj do niego cebulę" :) Na końcu Panna Młoda czyta wszystkie porady - tę najlepszą warto nagrodzić drobnym upominkiem.


Kto to powiedział?

Przed rozpoczęciem wieczoru panieńskiego zadaj Parze Młodej np. 15 (liczba oczywiście zależy od Ciebie) takich samych pytań. Tutaj wyobraźnia nie zna granic - pytaj o ich zachowania, hobby, plany na przyszłość, marzenia, dziwne zwyczaje - cokolwiek Ci przyjdzie do głowy :) Pytania powinny być zadane w formie otwartej, a Młodzi udzielają odpowiedzi pełnymi zdaniami. Twoim zadaniem jest zanotowanie odpowiedzi każdej ze stron, a podczas wieczoru panieńskiego przeczytanie ich uczestniczkom imprezy, które będą musiały odgadnąć, kto jest autorem odpowiedzi – Pan czy Pani Młoda.

 

Gra w Pana i Panią

W tej zabawie przed imprezą przepytujemy przyszłego Pana Młodego. Podczas wieczoru panieńskiego te same pytania zadajemy przyszłej Pannie Młodej. Ta, jeżeli odpowie inaczej niż Pan Młody, musi wypić kieliszek albo dać fanta.

 

W krzywym zwierciadle

Zdobądź od uczestniczek imprezy jak najwięcej zdjęć przyszłej Pary Młodej i wraz z pustym albumem przynieś je z sobą na wieczór panieński. Zadbaj o to, by na imprezie znalazły się wszelkiego typu akcesoria typu nożyczki, klej, przybory do pisania, confetti, kolorowe gazety, klej na gorąco - cokolwiek, co artystyczna dusza zapragnie. Waszym zadaniem będzie stworzyć historię poznania się Pary Młodej w zabawny i przewrotny sposób. Album możecie podarować Parze Młodej na weselu lub pozostawić Pannie Młodej jako pamiątkę wieczoru. W albumie może znaleźć się wszystko - dowcipy, życzenia, alternatywne historie, cytaty... :)

 

Zdjęcia przed i po wieczorze panieńskim

Zrobienie sobie zdjęć przed i po wieczorze panieńskim może być niezłą pamiątką :)

 

To nasza pierwsza z propozycji zabaw na wieczór panieński do klubu i nie tylko. Pamiętajcie, że wieczór panieński w Clubie Garage spędzacie w specjalnej sali VIP, która daje Wam nieograniczone możliwości. Macie pytania? Zapraszamy do kontaktu i zorganizowania niezapomnianego wieczoru w Twoim życiu!

Zrobienie sobie zdjęć przed i po wieczorze panieńskim może być niezłą pamiątką :)

© 2018 Club Garage. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie strony Hasztag. Marketing EM

Regulamin Klubu Garage

Search