Imprezy firmowe i integracyjne Katowice

Imprezy firmowe Katowice
imprezy integracyjne w katowicach
impreza integracyjna katowice
eventy katowice

Organizacja imprez integracyjnych Śląsk - czym właściwie się zajmujemy?

Od wielu lat zajmujemy się organizacją różnego rodzaju imprez firmowych i integracyjnych, więc śmiało możemy przyznać, że posiadamy spore doświadczenie w tej branży. Jesteśmy w stanie stworzyć dla Ciebie imprezę integracyjną lub firmową, która będzie przygotowana zgodnie z Twoją wizją oraz wszelkimi wymaganiami. Posiadamy doświadczenie w organizacji, szczególnie jeśli chodzi o imprezy firmowe dla kilkunastu osób, jak i takie imprezy firmowe Katowice, w których brało udział kilkaset uczestników. W związku z tym, podołamy każdemu zadaniu, które zostanie nam powierzone. Nasza oferta na imprezy firmowe Śląsk zawiera interesujące atrakcje, do których zalicza się między innymi grę w kręgle lub bilard, imprezy z udziałem DJ-a, pokazy taneczne, a także karaoke. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie stworzyć imprezę tematyczną. Bardzo często podejmujemy się organizacji wigilii firmowych, na których serwujemy potrawy bożonarodzeniowe. Oczywiście, w zależności od życzenia klienta dopasujemy menu, w taki sposób, by każdy gość, biorący udział w przyjęciu był w pełni zadowolony. Nie masz pomysłu na stworzenie własnej imprezy? Możesz śledzić naszego Facebooka, na którym umieszczamy wiele cennych informacji dotyczących działania Clubu Garage. Dla zainteresowanych ciekawy może okazać się blog. Dodatkowo, nasz blog to źródło wiedzy, ponieważ dzielimy się tam naszym doświadczeniem związanym z organizacją różnego typu imprez. W sytuacji, kiedy nie wiesz, w jaki sposób mogłaby wyglądać uroczystość, którą planujesz od dłuższego czasu, możesz skorzystać z pomocy naszego pracownika. Przygotujemy dla Ciebie interesującą ofertę, obejmującą rozrywkę, jak i menu. Niezależnie czy organizujesz wieczór kawalerski w Katowicach, czy też imprezę firmową, sprawimy, że będzie to niezapomniany czas.

Imprezy dla firm Śląsk - dlaczego warto zdecydować się na współpracę z nami?

Imprezy firmowe, jak i imprezy integracyjne, które udało nam się do tej pory przygotować zostały pozytywnie ocenione przez gości, co jest dla nas motywacją do rozwijania się w dalszej organizacji przyjęć. Ze swojej strony chcielibyśmy powiedzieć, że na bieżąco śledzimy aktualności związane z przygotowywaniem imprez, które staramy się wdrażać, tworząc niezapomniane imprezy firmowe oraz imprezy integracyjne. Dużym atutem naszej działalności z pewnością jest to, że lokal, w którym organizowana jest każda impreza integracyjna, jak i impreza firmowa składa się z kilku pomieszczeń. Oznacza to, że imprezy integracyjne mogą być połączeniem wszystkich atrakcji obejmujących Club Garage. Każda z części, która składa się na nasz klub, została stworzona z myślą o komforcie osób korzystających z dostępnych sal. To, co znakomicie wpływa na wizerunek naszego nowoczesnego kompleksu, w którym odbywają się różnego typu imprezy integracyjne, to fakt, że wyposażyliśmy pomieszczenia w klimatyzację, darmowe Wi-Fi, a także przygotowaliśmy strefę dla palących. Wszystkie te udogodnienia wpływają na jakość spędzanego czasu w naszym klubie i mają ogromne znaczenie dla gości, stąd też postanowiliśmy o to zadbać. Tak więc jeśli chodzi o klub Katowice, mamy pewność, że każdy z gości będzie mógł miło spędzić u nas wolny czas.

Na co zwracamy szczególną uwagę podczas organizacji imprez?

Imprezy integracyjne Katowice, które są organizowane w Club Garage to w zupełności szczegółowo dopracowane eventy. Osoby, które są zatrudnione w naszym klubie, organizując imprezy integracyjne Śląsk skupiają się na najmniejszych szczegółach i dają z siebie wszystko, wykorzystując swoje kompetencje zawodowe. W zakładce "Kontakt" znajdziesz numer telefonu do pracownika, który zajmie się rezerwacją lokalu na Twoje przyjęcie, uzgadniając termin oraz potrzebne informacje. W przypadku, kiedy chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, z pewnością odpowiedzi na każde zadane przez Ciebie pytanie udzieli nasz manager ds. eventów. Istnieje również możliwość wysłania nam wiadomości w postaci maila. Adres do naszej skrzynki mailowej także widnieje na stronie. Zachęcamy też do skontaktowania się z nami za pośrednictwem naszej witryny internetowej. Ogromnym udogodnieniem jest również opcja rezerwacji online, dzięki której szybko i sprawnie zarezerwujesz termin, w jakim miałaby się odbyć Twoja impreza integracyjna. Organizując u nas eventy firmowe Katowice można być pewnym, że nasz klub dysponuje klubem muzycznym, ale oprócz tego jest możliwość, żeby skorzystać z części lokalu przeznaczonej do gry w bilard lub kręgle. Nasza kręgielnia składa się aż z 8 torów, natomiast część zagospodarowana na grę w bilard jest wyposażona w 15 stołów oraz 2 snookery. Taka ilość sprzętu okazuje się wystarczająca, nawet w przypadku organizacji wielkich imprez. Klub muzyczny mieszczący się w całym kompleksie to równie ciekawe miejsce, w którym można świetnie się bawić na parkiecie. Jesteśmy przekonani, że sala taneczna mieszcząca się w Clubie Garage jest także warta uwagi. Zapraszamy do kontaktu! Katowice imprezy

W celu poznania aktualnej oferty prosimy o kontakt pod numerem telefonu:

502-483-920 (10:00-18:00)

Search